Субота, 04.05.2024, 07:14

Головна » 2019 » Червень » 5 » Випускні у дитячих садочках Врадіївки.
Випускні у дитячих садочках Врадіївки.

До побачення, дитячий сад! Так з року в рік говорить нове покоління старших дошкільників у дитсадочках  селища Врадіївка.

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.

Діти підготували зворушливу концертну програму, читали вірші про те, як їм жилося у садочку, співали пісні, танцювали таночки. З вуст дітей та батьків лунали слова подяки усім працівникам дитсадка.

Вихователі затамувавши подих дивились на своїх вихованців із гордістю і сумом. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частини душі. Усі ці роки вони намагалися стати для дітей друзями, помічниками, однодумцями, набути в їх очах поваги і авторитету.

Пройде час, а в малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов’ю та вдячністю. Отож бажаємо випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою, та оберегом!

Випускний у дитячому садочку – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого! Удачі Вам у шкільному житті, дорогі випускники!

Переглядів: 391 | Додав: konovalchuk033 | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2019  »