Субота, 04.05.2024, 04:01

Головна » 2016 » Травень » 18 » Посадова інструкція спеціаліста з військового обліку
Посадова інструкція спеціаліста з військового обліку

Селищний голова   М.Л.Москаленко

ПОСАДОВА    ІНСТРУКЦІЯ

спеціаліста Врадіївської селищної ради з   військового  обліку

1.Загальні положення

1.1. Спеціаліст з   військового  обліку  належить до категорії службовців.

1.2. Спеціаліст з   військового  обліку  призначається на посаду та звільняється з посади селищним головою з дотриманням вимог  Кодексу  законів  про працю України.

1.3.  Спеціаліст з військового обліку  підпорядкований селищному  голові,секретарю селищної ради та  підзвітний  військовому комісаріату. Виконує рішення селищної ради та її виконавчого комітету, службові доручення селищного голови, секретаря селищної ради  та військового комісаріату надані в межах їх повноважень.

1.4. Начальник  військового обліку  селищної ради в своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної  Ради України, указами та розпорядженнями Президента України, постановами і розпорядженням Кабінету Міністрів України, актами органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

2. Повноваження та функціональні обов’язки  спеціаліста з   військового   обліку

2.1. Грамотно та доцільно виконувати функціональні обов’язки, застосувати закони та нормативні акти.

2.2.Здійснює облік військовозобов’язаних та організаційні заходи щодо їх призову до лав збройних сил України;

2.3.Забезпечує виконання мобілізаційних заходів на території ради;

2.4.Організовує роботу з обліку та обслуговування соціально – побутових умов інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників АТО .

2.5.Готує  інформації,  доповіді на  засіданнях виконкому  та  сільської ради,  відповіді  на  листи  районної державної  адміністрації   стосовно  питань  обліку  і  призову  юнаків  до  лав  армії та  інші, стосовно  своїх  службових обов’язків.

2.9.Виконує інші доручення селищного голови та секретаря селищної ради.

3.Права  спеціаліста з    військового  обліку.

3.1.На повагу особистої гідності, справедливе і шанобливе ставлення до себе з боку керівників, співробітників і громадян;

3.2.На оплату праці залежно від посади, яку вона займає, якості, досвіту та стажу роботи;

3.3.На просування по службі відповідно до професійної роботи умови праці;

3.4.На соціальний і правовий захист;

3.5.Вимагати проведення службового розслідування з метою спростування безпідставних, на її думку, звинувачень або підозри  щодо неї;

3.6.Захищати свої законні права та інтереси в органах державної влади, органах місцевого самоврядування та в судовому порядку.

4. Спеціаліст з військового   обліку    повинен  знати:

4.1.Конституцію України, Закони України,нормативні документи що стосуються його діяльності,  Укази Президента України, постанови та розпорядженням Кабінету Міністрів України, рішення органів виконавчої влади вищого рівня, рішення сільської ради та його виконавчого комітету.

4.2.Військову  справу, основи цивільного права.

4.3.Правила внутрішнього розпорядку роботи.

4.4.Правила та норми охорони праці та протипожежного захисту.

4.5.Основи комп’ютерної грамотності та відповідні програмні засоби.

5. Класифікаційні вимоги

5.1. Освіта вища або середньо спеціальна ,  знання військової  справи без вимог до стажу роботи.

6. Відповідальність спеціаліста з    військового  обліку  селищної ради

6.1.Начальник  військового обліку  селищної ради за не виконання чи неналежне виконання службових  обов’язків, перевищення своїх повноважень, несе цивільну, адміністративну, або дисциплінарну  відповідальність згідно з чинним законодавством.

З посадовою інструкцією ознайомлена

Спеціаліст з    військового обліку  Врадіївської селищної ради

О.О.Стукалюк

«___» ___________20     р.