П`ятниця, 03.05.2024, 18:32

ХХУІІІ сесії шостого скликання

від 28 січня 2014 року

Положення

про преміювання селищного голови, спеціалістів та працівників апарату Врадіївської  селищної ради

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.Положення розроблено відповідно до спільної постанови Кабінету
Міністрів України і Національного банку України від 31.08.1996 року
за № 1033 «Про заходи щодо залучення додаткових надходжень до бюджету
та підвищення ефективності витрачання бюджетних коштів для забезпечення
фінансування соціальних витрат населенню», Постанови Кабінету Міністрів
України від 09.03.2006 за № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів» та з метою особистої зацікавленості
працівників у високопродуктивній праці, творчій активності.
1.2. Преміювання спеціалістів та працівників апарату виконавчого комітету, виплата матеріальних допомог, встановлених надбавок проводяться на підставі розпорядження селищного ого голови.
1.3. Премії, надбавки, доплати та матеріальні допомоги виплачуються
селищному голові, посадовим особам, спеціалістам та працівникам апарату виконкому сільської ради, які перебувають у штаті.
1.4. Джерелом є фонд преміювання та наявна економія фонду зарплати.

2. ПОРЯДОК ПРЕМІЮВАННЯ

2.1. Премія селищному голові, спеціалістам та працівникам виконавчого комітету нараховується на посадові оклади із 01.01.2014 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 за № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»
2.2. Премія селищному голові нараховується згідно рішення сесії селищної ради, спеціалістам та працівникам виконкому нараховується щомісячно за фактично відпрацьований час і виплачується протягом звітного місяця.
2.3. Конкретний розмір премії селищному голові визначається рішенням сесії селищної ради. Спеціалістам та працівникам виконавчого комітету визначається селищним головою відповідно до його особистого внеску в загальні підсумки роботи в межах фонду преміювання та економії оплати праці.
2.4. Працівники, які допустили порушення чинного законодавства та інші недоліки в роботі позбавляються премії повністю або частково на той період, в якому допущені недоліки в роботі.
2.5. Премія, нарахована згідно з цим Положенням, враховується при визначенні середнього заробітку в усіх випадках його обчислення.
2.6. Селищний голова має право використати частину перевиконання бюджету по доходах та економії фонду заробітної плати на:
— преміювання працівників (незалежно від посади, які вони займають з
ювілейними датами) в розмірі середньомісячної заробітної плати,
— надання матеріальної допомоги на поховання батьків та членів сім'ї,
— преміювання працівників з нагоди професійних та державних свят
(День Конституції, День Незалежності, День місцевого самоврядування),
— преміювання працівників з нагоди святкування Дня захисника
Вітчизни та Міжнародного-жіночого Дня 8 Березня.

Це  Положення вводиться в дію з 01 січня 2014 року і є обов"язковим для використання в роботі.
Зміни та доповнення до нього вносяться для преміювання селищного голови рішенням сесії селищної ради, для преміювання спеціалістів та працівників виконавчого комітету селищним  головою.

Секретар селищної ради                         Т.А.Шевчук

Переглядів: 690 | Додав: konovalchuk033 | Рейтинг: 0.0/0