Середа, 08.05.2024, 22:33

Головна » 2020 » Березень » 31 » Інформація Врадіївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області

Станом на 31.03.2020 року на обліку Врадіївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  перебуває 35 осб, які були засуджені без позбавлення волі, звільнені з випробуванням, та притягнуті до адміністративної відповідальності. Із них:
• 29 осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням,
• 1 особа, засуджена до позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю,
• 1 особа, засуджена до кримінального покарання у виді громадських робіт,
• 3 особи, засуджених до кримінального покарання у виді штрафу,
• 1 особа, на яких накладено стягнення у виді громадських робіт.
Протягом І кварталу 2020р. по обліку Врадіївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  пройшло 49 осіб. Із них:
• 34 особи, звільнені  від відбування покарання з випробуванням,
• 3 особи, засуджені до кримінального покарання у виді громадських робіт,
• 3 особи, засуджені до кримінального покарання у виді штрафу,
• 8 осіб, на яких накладено стягнення у виді громадських робіт.
У рамках реалізації досудової пробації персоналом уповноваженого органу з питань пробації було складено та направлено до суду 6 досудових доповідей.
У рамках проведення соціально-виховної та профілактичної роботи постійно діяв дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги в приміщенні Врадіївського районного сектору, а також згідно Меморандуму про співпрацю до органу пробації регулярно приходили співробітники Врадіївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Відповідно до плану спільних дій Врадіївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» та Врадіївського відділу поліції щодо протидії повторної та рецидивної злочинності серед дітей та у рамках первинної профілактичної діяльності персоналом органу пробації та інспектором ювенальної превенції проводилися просвітницькі заходи та лекції з правової обізнаності ліцеїстів.

Переглядів: 177 | Додав: konovalchuk033 | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2020  »