Четвер, 02.05.2024, 22:46

Головна » 2019 » Лютий » 11 » 8 лютого 2019 року селищний голова М.Л. Москаленко відвідав врадіївські дитячі садочки «Ромашка», «Калинонька» та «Золотий ключик».

Даний захід було проведено з метою перевірки питань матеріально-технічної бази дитсадків, господарської діяльності, організації харчування дітей, обміну досвідом завідуючих щодо вирішення повсякденних питань, виявлення перспективи для подальшого благоустрою ДНЗ.

Результати перевірки засвідчили, що в групах створені відповідні санітарно-гігієнічні та естетичні умови для ефективної навчально-виховної роботи та дотримання оптимального режиму дня.

Території закладів мають гарний вигляд, повністю огороджені. Ігрові та спортивні майданчики, підтримуються у належному, безпечному стані.

Невід’ємною частиною збереження здоров’я дітей є раціональне харчування. У дитсадочках Врадіївки організація харчування дітей відповідає санітарно-гігієнічним нормам, та здійснюється згідно з чинним законодавством. Харчоблоки забезпечені холодною та гарячою проточною водою, якісним обладнанням, в наявності необхідні миючі та дезінфікуючі засоби.

Дитячий садок – це особливий світ любові і добра, зі своїми радощами та прикрощами, переживаннями і досягненнями, в якому дитина пізнає навколишній світ і себе.

Виїзне засідання виконавчого комітету показало, що врадіївські дитячі садочки є тим місцем, де діти можуть гармонійно розвиватись, зміцнювати здоров’я, реалізувати свої здібності, весело товаришувати і щасливо жити у комфортних умовах свого дошкільного навчального закладу.

В свою чергу, селищній раді є чим пишатися, над чим працювати і до чого прагнути.

Переглядів: 307 | Додав: konovalchuk033 | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »